قصه راستکی

یادداشتهای شخصی امیرعلی

برای سربازان ایرانی اسیر وحشیان تکفیری
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٦ بهمن ۱۳٩٢  کلمات کلیدی:
سربازان عزیز گرفتار شده در دست گروه تکفیری وحشی جیش العدل؛ سلام !
امیدوارم هنوز زنده باشید، ولی راستش را بخواهید خیلی سر راست می خواهم بهتان بگویم که روی کمک ما حساب نکنید:
1- ما نه "همت" داریم، نه "باکری" و نه "حسن باقری"! ؛ نه "خرازی" دار...یم و نه "کاظمی"!
عوضش تا دلتان بخواهد "..." و "..." داریم. شما هم که انتظار ندارید ما با این ... ها به خط دشمن بزنیم و شما را نجات بدهیم؟!
2- شما که "حصر" نشده اید! اگر حصر بودید شاید می شد کاری برایتان کرد، مثلا کمپین " n روز از حصر گذاشت" برایتان راه انداخت و ...؛ ولی می بینید که حتی حصر هم نیستید.
3- امروز "ولنتاین" است. ما سرگرم "کادو-بازی" با معشوقه های طاق و جفتمان هستیم.  چند روز دیگر هم "سپندار مذگان" است و همینطور پشت سر هم مناسبت! انتظار ندارید که  توی یک همچین مشغله کاری ای ما به فکر آزادی شما باشیم؟
4- اصلا "سیستان و بلوچستان" کجاست؟ کجاست که شما حین مرزبانی اش اسیر شده اید؟ ما از ایران فقط "تهران" و "شمال" را به رسمیت می شناسیم. "اصفهان" و "شیراز" هم با اغماض! شما حتی "خلیج فارس" هم نبوده اید که ما برای ع ر ب ی نشدنش، در رای گیری های اینترتی به نفعتان کلیک کنیم.
5- ما مذهبی نیستیم. لائیکیم. پس کاری به دعواهای دینی بین خودتان هم نداریم. لابد اگر آنها سر شما را نمی بریدند، شما سر آنها را می بریدید. همه تان خشونت طلبید!
6- ما مذهبی هستیم. ترجیح می دهیم برای نزدیکی به خدا و رسول و خاندانش، مجلس "عمر کُشان" بگیریم. دردسرش کمتر از نجات شما است، چه بسا ثوابش هم بیشتر باشد!
7- شما حتی "کاترین اشتون" و "وندی شرمن" هم نیستید. یا حتی "بابک زنجانی"، حتی تر "امیر منصور آریا". آخر با چه اعتبار رسانه ای انتظار دارید ما به فکر شما باشیم؟
8- ما درگیر "بفرمایید شام" هستیم، گرفتار "آکادمی"، فوقش گرفتار "نود" و در بهترین حالت درگیر گزارشهای "حمید معصومی نژاد" از رم! بیکار که نیستیم اخبار شما را تعقیب کنیم!
...
آخر آخرش برای حمایتتان عکستان را Share می کنیم و Like می کوبیم! والسلام ...
 
سربازان ایرانی اسیر جیش العدل