برای سربازان ایرانی اسیر وحشیان تکفیری

سربازان عزیز گرفتار شده در دست گروه تکفیری وحشی جیش العدل؛ سلام !
امیدوارم هنوز زنده باشید، ولی راستش را بخواهید خیلی سر راست می خواهم بهتان بگویم که روی کمک ما حساب نکنید:
1- ما نه "همت" داریم، نه "باکری" و نه "حسن باقری"! ؛ نه "خرازی" دار...یم و نه "کاظمی"!
عوضش تا دلتان بخواهد "..." و "..." داریم. شما هم که انتظار ندارید ما با این ... ها به خط دشمن بزنیم و شما را نجات بدهیم؟!
2- شما که "حصر" نشده اید! اگر حصر بودید شاید می شد کاری برایتان کرد، مثلا کمپین " n روز از حصر گذاشت" برایتان راه انداخت و ...؛ ولی می بینید که حتی حصر هم نیستید.
3- امروز "ولنتاین" است. ما سرگرم "کادو-بازی" با معشوقه های طاق و جفتمان هستیم.  چند روز دیگر هم "سپندار مذگان" است و همینطور پشت سر هم مناسبت! انتظار ندارید که  توی یک همچین مشغله کاری ای ما به فکر آزادی شما باشیم؟
4- اصلا "سیستان و بلوچستان" کجاست؟ کجاست که شما حین مرزبانی اش اسیر شده اید؟ ما از ایران فقط "تهران" و "شمال" را به رسمیت می شناسیم. "اصفهان" و "شیراز" هم با اغماض! شما حتی "خلیج فارس" هم نبوده اید که ما برای ع ر ب ی نشدنش، در رای گیری های اینترتی به نفعتان کلیک کنیم.
5- ما مذهبی نیستیم. لائیکیم. پس کاری به دعواهای دینی بین خودتان هم نداریم. لابد اگر آنها سر شما را نمی بریدند، شما سر آنها را می بریدید. همه تان خشونت طلبید!
6- ما مذهبی هستیم. ترجیح می دهیم برای نزدیکی به خدا و رسول و خاندانش، مجلس "عمر کُشان" بگیریم. دردسرش کمتر از نجات شما است، چه بسا ثوابش هم بیشتر باشد!
7- شما حتی "کاترین اشتون" و "وندی شرمن" هم نیستید. یا حتی "بابک زنجانی"، حتی تر "امیر منصور آریا". آخر با چه اعتبار رسانه ای انتظار دارید ما به فکر شما باشیم؟
8- ما درگیر "بفرمایید شام" هستیم، گرفتار "آکادمی"، فوقش گرفتار "نود" و در بهترین حالت درگیر گزارشهای "حمید معصومی نژاد" از رم! بیکار که نیستیم اخبار شما را تعقیب کنیم!
...
آخر آخرش برای حمایتتان عکستان را Share می کنیم و Like می کوبیم! والسلام ...
 
سربازان ایرانی اسیر جیش العدل
/ 6 نظر / 67 بازدید
احسان

ما نه "همت" داریم، نه "باکری" و نه "حسن باقری"! ؛ نه "خرازی" دار...یم و نه "کاظمی"! عوضش تا دلتان بخواهد "..." و "..." داریم. اگر همت و باکری و باقری و ... هم داشتیم، الان به جرم سرهنگ بودن و حمله گازانبری، محاکمه شان کرده بودیم! ولی در عوض تا دلمان بخواهد بزرگ مردانی چون... و... داریم تا حقوقتان را استیفا(شاید هم استعفا) کنند! like

آیینه

متعصبانه نوشتید ...انگار از موضوع سوء استفاده کرده باشید. به نظرم بندهای مختلف ربط مستقیم و قابل دفاعی به موضوع ندارند. می تونستید از اخبار همیشگی فلسطین و سوریه مثال بزنید به نظر مرتبط ترند تا بفرمایید شام و نود...

میس کاف

چی بگم وقتی که چشمام از حضور گریه خیسه ... خدا به اونی که باید همت بده و به اونی که باید صبر

راه میانبر

آقا من فکر کردم اینحا رو تعطیل کردی و فقط توی فیسبوک مینویسی. پس شما هم هر دو سنگر رو حفظ کرده بودی و ما نمیدونستیم!

مجتبی

اینگونه نوشتن خوب است ولی نه برای دیگران... برای خلوت خود... تا تلنگری باشد برای تنبلی ها و کم کاری های خودمان. بهتر است امید بخش بنویسید و امید آفرین سخن بگویید. مثل رهبر عزیزمان که وقتی در فشانی می کنند همه بهره میگیرند. امروز جامعه وبلاگ نویسی ما به این نوع نوشته ها نیاز دارد. به اندازه کافی ما بسیجی ها از سمت شیطان دچار خود سرزنشی و خود کم بینی هستیم. همان چمرانکه میگویید خاطراتش را بخوانید. دست نوشته همایش بوی امید واعتماد به نفس میدهد. شعرها امام خمینی رابخوانید بوی امید آن عالم گیر است. با امید حرف زدن و امید آفرین قلم زدن هنری است که بعد از شهید آوینی خلأش احساس میشود... یاعلی