برای مسلمانان میانمار


کودک مسلمان میانماری

این تصویری که می بینید، نه مربوط به حوادث بعد از انتخابات 1388 است، نه مربوط به کشته گان و شکنجه شدگان کهر.یزک!
حتی مربوط به کشتار وحشیانه خرس و توله هایش در سمیرم نیز نیست.
لابد می پرسید پس عکس چیست؟
اجساد سوخته مسلمانان میانمار

این عکس هم مربوط به همانجا است.

محل نگهداری اجساد مسلمانان میانمار

و همه عکسهای دیگر هم!

زن مسلمان میانماری

 

مردم مظلوم میانمار

درست حدس نزده اید!

اینها نه عکس صحنه قتل ندا آقا.سلطان است، نه مربوط به فوت غم انگیز استیوجابز (بنیانگذار شرکت Apple)، نه مربوط به عزاداری های انجام شده در میدان محسنی برای کشتگان واقعه 11 سپتامبر است و نه هیچ کدام دیگر از این دست تصاویر!

اینجا میانمار است! همان برمه سابق.
این کشتگان و سوختگان، مسلمانند و جرمشان همین است.
حضرت دالایی لاما ؛ رهبر بوداییان جهان به پیروان مذهب بودیسم دستور داده اند که این غیر بودایینان را بکشند و بسوزانند و زنانشان را هم ... !

و البته بودا دین صلح و دوستی است!

و اینجا است که همه مدعیان حقوق بشر از شیرین عبادی تا آنگ سان سوچی (جایزه صلح نوبل گرفته میانماری و چقدر حالم از این جایزه بهم می خورد این روزها) دچار حناق می شوند و لالمانی می گیرند.
فقط یک لحظه فرض کنید که این تصاویر مربوط به ایران، سوریه، یا هر خراب شده دیگری بود که امپراطوری غرب نمی خواست باشد. چه گزارش ها در CNN و BBC و چه مقالات در TIME و Le Monde و ... !
و اصلا فرض کنید که دین قاتل و مقتول بر عکس می شد و مسلمانان با بوداییان چنین می کردند.
چه فریادها که اسلام دین خشونت طلبی است و مسلمانان وحشی اند و ... .

حالا اما همه چیز در امن و امان است و سرها همه در گریبان! (یا بهتر بگویم آخور!)
خدایا تو خود به داد این مظلومین برس!

اللهم عجل لولیک الفرج !

/ 25 نظر / 98 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حجازی

هیچ دقت کردید تلویزیون در مورد زلزله دیروز چقدر کم حرف زد؟

سری هم به ما بزنید

سعید

با نوشته شما موافقم. ولی یه نکته: من این عکس‌ها رو اولین بار توی خبرگزاری فارس دیدم و همون وقت بهشون شک کردم. البته اصل قضیه رو انکار نمی‌کنم ولی فکر نمی‌کنم این عکس‌ها ربطی به میانمار داشته باشن. چون آدم‌های (زنده) عکس دومی و سومی سیاهپوستن و میانمار سیاهپوست نداره.

ستاره

سلام واقعا حالم بد شد چطور یه انسان میتونه با همنوع خودش همچین کاری بکنه؟به نظر من اینا اصلا انسان نیستن[ناراحت] خوشحال میشم بهم سربزنی و همراهیم کنی و اجازه بدی لینکت کنم . منتظر حضورت هستم

یاسمین

سلام با موبایلش تماس بگیرید بهتره ، چشم خیلی بهش امید نمی دم ، خیلی ممنون از لطفتون آقای امیر علی ، خداوند گره از مشکلاتتون باز کنه.

انا ل لله واناالیه راجعون .خداوند (ج)مسلمانان راچشم بیناوگوش شنوابدهد وسلام.

[وحشتناک]

من خودم از دیدن این عکسها حالم گرفته شد. اما دوست عزیز مسائل پیچیده نکن و قاطی نکن. من کار این جنایتو و هر جنایت دیگری رو تایید نمی کنم نه بلکه محکوم هم می کنم. اما من یک زردتشتیم تو دانشگاه محل کسب علم و ادب اونم نه دانشجوها که بگیم فرد دور از مذهبند استاد معارف به من گفت بیگانه بک کافر دین اسلام هم همچین دینی پر از آزادی و احترام نیست که جارو جنلال راه انداختید. شما منتظر فرج هستین ما هم هستیم. خواهشنا مسائل قاطی نکنید. از ذهن مذهبی مردم به نفع خودتون تبلیغ نکنبد. همین خود آقا برو تو صفحه زرتشت ببین با امضای خودش چه حکمی بر علیه ما داده. اما ما جارو جنجال راه ننداختیم خیلی محترمانه گذاشتیم تو صفحه ببنیم کل مردم دنیا نظرشون چیه؟ حتی مسلموناش شاید ما نفهمییم از کجا معلوم. بله یه گوشه دنیا اومدن یک سری انسان ببین دارم می گم انسان کاری با دین و فرهنگش ندارم، کشتن یه آبم روش شکی هم نیست که جنایتی صورت گرفته اما شما چرا برداشت تبلیغاتی می کنی؟ دین جای خودش محکومیت جنایتم جای خودش. به خاطر اسلام کشته شدن خوب باید به مراجع زی صلاح مراجعه بشه نه اینکه جارو جنال کنی. خیلی راست میگید اسلام جانی نیست؟ شما مسلمونا فکر م

motasefam baraye to

151

اللهم عجل لولیک الفرج ![گریه]