اصلاً حسین جنس غمش فرق می کند

محرم

 

اصلاً حسین جنس غمش فرق می کند .....این راه عشق پیچ و خمش فرق می کند
اینجا گدا همیشه طلبکار می شود...................اینجا که آمدی کرمش فرق می کند
شاعر شدم برای سرودن برایشان.................این خانواده، محتشمش فرق می کند
“صد مرده زنده می شود از ذکر یا حسین”.........عیسای خانواده دمش فرق می کند
از نوع ویژگی دعا زیر قبه اش........................معلوم می شود حرمش فرق می کند
تنها نه اینکه جنس غمش جنس ماتمش..........حتی سیاهی علمش فرق می کند
با پای نیزه روی زمین راه میرود.......................خورشید کاروان قدمش فرق می کند
من از حسینُ منی پیغمبر خدا....................فهمیده ام حسین همش فرق می کند

امسال اذن نوشتن نمی دهند. علتش را می دانم و نیاز به گمانه زنی نیست. این مطالب را copy-paste کردم که لااقل تلاشی کرده باشم.

دعا کنید حجاب حاصل رفع شود.

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان.

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

راستی یک مطلبی که خیلی مهمه باید بهتون بگم. شما یک مطلبی در مورد جناب شیخ رجبعلی خیاط نوشته بودین که از این مطلبتون فهمیدم که واقعا دنبال حق و به قول معروف اهل دل هستین. اما2 چیز حالمو گرفت که گفته بودی خدا خیرش بده آقای ریشهری را. ببین من مطمئن هستم که اقای فلان این کتاب(کیمیای محبت ) را برای تبلیغات خودش در انتخابات ریاست جمهوری نوشته ( عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد). و دیگری که سنگ فلسطینی ها رو به سینت میزنی.مگه نمدونی آنها ناصبی هستن؟! مگه نمیدانی آنها دشمن امام حسین (ع) هستند؟! آنه خون شیعه را که ایرانی ها دادند پس دادند و گفتند ما خون شیعه را هرگز استفاده نمیکنیم. اصلا میدونی غصه چیه؟ غصه اینه که دست برادری به دشمن امام زمانت بدی. واقعا ببخشین هیچ بی ادبی به نظرات و اعتقاداتتون نداشتم.

مهتا

به نظرم حق با آقای امید ه.من نمیدونستم که فلسطینیا میگن ایرانی خونش فلانه .اما اگه واقعا نظرشون اینه از صد تا کافر دشمن ترن. البته اینم بگم شاید اسراییلیا واسه جدایی افکنی بین ایران و فلسطین اون حرفا رو شایع کردن.

skyeygirl

واقعا متاسفم چه تفکراتی خوشم میاد دشمن هرنقشه و برنامه ای که می خواد تو کشور پیاده می کنه .بدون هیچ کم و کاستی .بدون هیچ شکستی لا اله الا الله

skyeygirl

حرفم با جناب امید و تائید کننده حرف ایشون، مهتا بود

امید

آقا امیر علی یادت باشه که پیام های مارو پاک کردی.

از سرزمینهای دور

باشه...فکر می کردیم اینجا آزدای بیانه...اگه دیگه این ورا پیدامون نشد، گله نکنی ها.....غصه نخوری ها...دوستان (شما بخون از ما بهترون) هستن به جای ما... یعنی ما رو به دو تا فلسطینی فروختی دیگه...

skyeygirl

سلام متاسفانه موقعی اومدین وبلاگم که پستی که گذاشته بودم خصوصی بود روی حرفام با خودم و دی ماه بود چون عاشق زمستونم .براتون بهترینم رو آرزو می کنم " روزای زسمتونی قشنگی رو براتون آرزو دارم "

مهتا

skeygirl عزیز .بهتره کامنتا رو با دقت بخونین بعد جوابیه صادر کنین. ممنونم.

آیسان

سلام.ممنونم دوست بزرگوار. مطلب کم فروشی شما فوق العاده بود،که از طریق ایمیل به من رسید. الان که اینجا رو پیدا کردم،حتما نوشته هایتان را دنبال خواهم کرد. راستی از طریق سایت www.askquran.ir آدرس شما رو فهمیدم. در پناهش باشید.

حجازی

؟