این روزها ...

شاید برای شما هم پیش آمده باشد! که در مجلسی، محفلی، جلسه ای باشید، همه در خصوص موضوعی اظهارنظر کنند و شما هم یک دل پر حرف برای گفتن داشته باشید! ولی ترجیح بدهید سکوت کنید!

این روزها من چنینم! کلی حرف دارم، کلی گله و شکایت دارم! کلی داد و بیداد دارم، ولی ترجیح می دهم سکوت کنم و بغضم را قورت دهم!

این روزها فقط 2 گروه آرامش فکری و روحی دارند. گروه اول از اولیاءالله و عارفان و سالکان حقیقی و گروه دوم جماعت صم و بکم و عمی و لایعقلون!
متاسفانه جزء گروه اول نیستم و خوشبختانه جزء گروه دوم! این است که آرامشی هم ندارم!

این چند خط را هم نوشتم بلکه شاید آرام شوم! ولی .... !

بعدالتحریر:

1- بچه که بودیم، پای روضه های اباعبدالله، چیزهایی می شنیدم که اگرچه معنای ظاهریش را می فهمیدم، ولی ما به ازای بیرونیش را پیدا نمی کردم! مثلا این که می گفتند حق و باطل در هم می آمیزد! ... این روزها معنایش را می فهمم!

2- خدا همه خائنین را رسوا کند! در هر لباس و هم مقام و هر منصب! با هر مقدار وجاهت و محاسن و ... !

 

/ 22 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهمن

(ع ش ق) یا (ع ق ل) سلام دوستان گرامی در نظر سنجی « عشثق برتر است یا عقل» شرکت کنید. لطفا به وبلاگ من مراجعه کنید و نظر خودتونو در قسمت نظرات ارئه بدید تا با این نظر سنجی بتونیم رابطه بین عشق و عقل و تفاوت اونها رو از دیدگاه همدیگه بفهمیم و اینکه توضیحاتی رو که دراین رابطه مورد قبول همه باشه بررسی کنیم.در تاریخ 10 بهمن ماه یعنی شنبه می تونید نتایج این نظر سنجی رو روی وبلاگ من مشاهده کنید و همچنین دلایل من رو برای اثبات یکی از اونها و یا هردوی اونها. دوستان یاری بدید تا کشمکش بین عقل و عشق رو به پایان ببریم.شدید به نظرات شما نیاز دارم و می دونم شما هم کنجکاوید که نتایج رو بدونید. با شکر بهمن www.Bahmanbard.persianblog.ir

...

هر چی می گذره حالم از این علی مطهری بیشتر به هم می خوره. معمولا جام زهر را این جور آدم های مثلا میانه رو و معقول اما ... می خورانند.

...

انشائ الله پشت سرش محشور شوید... خیلی مشخص است که تعصب ندارید!

...

نه لطفا قلمتان هم حيا نكند! از هر كسي هم كه مي‌خواهيد بپرسيد آدم‌ها پشت سر كساني محشور مي‌شوند كه رهبر فكريشان هستند. با كسي محشور شدن جايي اطلاق مي‌شود كه هم سطح باشند.حالا من نمي‌دانم در ذهن شما چه مي‌گذرد كه تا ما مي‌گوييم پشت سر كسي فكرتان جاي ناجوري مي‌رود و بايد قلمتان را كنترل كنيد! ما كه دعا مي‌كنيم شما با اهل بيت محشور شويد. حيف شما است كه براي امثال مطهري سينه مي‌زنيد اما خب اين راهتان شما را پشت سر مطهري قرار مي‌دهد آن هم در محشر كبري!

زینب سادات

سلام در نوشتن آیه یک " هم " کم گذاشته اید ! و هم لا یعقلون ! که البته ما این آیه را این گونه شنیده بودیم ! صم بکم عمی فهم لایشعرون ! انشالله که شما از گروه اول باشید ! یا علی

از سرزمینهای دور

عجب بازار محشر و محشور داغه اینجا... برادر دعا می کنم خدا سر نوبتت محشورت کنه! بالاخره عدالت (به فتح عین!!) باید رعایت بشه!

رضا

سلام . این رو ببین و هی نگو بیکاری زیاد شده: http://alef.ir/1388/content/view/63819/

هدیه

نمي دانم چه بگويم

ايينه

بازم من كه لااقل تو وبلاگم اعلام كردم دو سه هفته اي نيستم!

سینرژی

سلام سال نو مبارک برایت روزهایی سرشار از موفقیت از درگاه الهی آرزو دارم.